40 Yıllık Tecrübe

Nar Brode, ev tekstili toptancılığında 40 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip Ahmet Mercan tarafından 2014 yılında Bursa’da kurulmuş bir firmadır.

Bilgi birikimi ve tecrübelerin birleştirilerek üretime aktarıldığı Nar Brode, 15 bin metrekare alanda yıllık 3.000.000 metre tül üretimi yaparak sektörde adını duyurmuş aynı zamanda da yenilikçi iş anlayışı, katma değerli ürün üretimi ile brode ürün grubuna farklı bir yorum getirmiştir.

Pazar talepleri doğrultusunda 25 metrelik tek kasnak brode makinesi parkuruna sahip olan firmamız, özellikli ve katma değerli ürün geliştirebilmek için çeşitli zemin ve iplik türlerinde üretim yapmaktadır. Bunun için de gerekli olan yenilikçi yatırımları sürekli olarak takip etmektedir. Ayrıca makinelerimize kord aparatı gibi katma değerli ürün üretmek için gerekli olan donanımları ilave ederek ayrıcalıklı üretim yapıp pazarın gelişimine katkı sağlıyoruz.

Köklü ticari geçmişimiz ile iç ve dış pazarda iş birliklerimiz devam etmektedir. Yurt dışı fuarları ile de özellikle dış pazara daha çabuk ve direkt ulaşmayı hedefliyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne dek, AR-GE alanında kendimizi sürekli geliştiriyor ve değiştiriyoruz. Yıllık bütçelerimizde AR-GE’ye ciddi yatırımlar gerçekleştirerek hem ürün yelpazemizi çeşitlendiriyor hem de pazarımızı genişletiyoruz. Doğru büyümek, hedef kitleye kaliteli hizmet sunabilmek ve devamlılık için AR-GE’nin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

İnisiyatif alarak sektördeki dinamikliğimizi arttırmaya devam ederken sektördeki akımları da takip ediyoruz. Yenilikçi çizgilerin kullanıldığı tasarımlarımız tüm dünyada yerini alıyor. Nar Brode çalışanlarından aldığımız güç ile ilerlediğimiz bu yolda, durmadan çalışarak dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olma hedefimizden vazgeçmeyeceğiz.